Корпоративний рафтинг

          Корпоративний рафтинг на Південному Бузі. Друзі, наша команда пропонує унікальну можливість організації корпоративного відпочинку на природі! Яскраве небо, чисте повітря, унікальна природа, незабутній відпочинок на річці, море позитивних емоцій, спільне подолання водних перешкод, безпосередня участь кожного учасника в корпоративному рафтингу на Південному бузі біля села Мигія допоможуть згуртувати колектив, налагодити теплі та дружні відносини між усіма його представниками.

Корпоративний відпочинок разом з командою "Брояка" придасть вам сил, енергії, бадьорості та позитивного настрою. Прийняти участь в корпоративному рафтингу може кожен, незалежно від рівня фізичної підготовки. В залежності від побажань, сплави можна організувати на восьмимісних рафтах чи тримісних байдарках. Досвідчені інструктори навчать вашу команду, як правильно сплавлятись на рафтах та ознайомлять з правилами поведінки на воді під час проходження Мигійських порогів.

Крім річного сплаву, за вашим запитом, ми організувуємо харчування, проживання на території рафтинг-табору, квест чи активні ігри на природі, є можливість провести екскурсію по території Національного Парку Бузький Гард! Наш табір обладнаний всім необхідним для комфортного та активного часу відпочинку. На території є бесідки, зона відпочинку з гамаками, їдальня з безкоштовним WI-FI, санвузол з теплою водою, настільний теніс, настільний футбол, лучний тір та ін.

В кінці дня вас чекає вечірнє багаття та пісні під гітару. Ви отримаєте незабутні хвилини спілкування в неформальній обстановці, приємно проведете час, зможете насолодитись неповторними пейзажами Південного Бугу


Организацію і проведення корпоративного рафтингу можна замовити

за телефоном: 097-300-45-17

Діють знижки на корпоративний відпочинок до 20%

Ми чекаємо на вас за адресою:

Миколаївська обл., Первомайський р-н., с. Грушівка.

 

Корпоративный рафтинг -  великолепное решение для сплочения, объединения  разрозненного коллектива и превращения его в единый надежно действующий механизм.